Piektdienas kolekcija

prada.4Piektdiena ir klāt. Visu nedēļu nav blogots ne velna, bet ko teikt ir… Drīzāk, ir ko dzirdēt!
Rekur pāris skaņdarbi, kas šajā nedēļas nogalē karsēs deju grīdas no Los Andželosas līdz Urāliem…

Beastie Boys – Make Some Noise
“Beastie Boys” ne tikai ir veci, bet tā arī izklausās. Un, izrādās, tieši to no hipo hopo vecmeistariem visi jau sen bija gaidījuši. Pirmais supersingls no maijā gaidāmā albuma!

Chiddy Bang – Heatwave (Ft. Mac Miller)
“Xaphoon Jones” samplēšanas un bītu taisīšanas tehnika apvienojumā ar “Chiddy” dzejoļiem, nu jau šķiet, ka no modes neizies nekad! Šis ir jaunākais gara darbs no Filadelfijas dueta.

Miles Kane – Rearrange (Skreamix)
Pagaidām gada spilgtākā remiksa (“Cassius” skaņdarbam “I Luv U So”) autors, britu “dubstep” spēka vīrs “Skream” sava šedevra karkasu saglabājis arī remiksējot raskāli, lēstšedovpupeti, Liama Gallahera jaunāko brāli Mailzu Keinu. Tur kaut kam ir jābūt!

Foo Fighters-Foo Fighters – Rope (Deadmau5 Remix)
Neesmu liels “Deadmau5” cienītājs, taču bezmaz vienīgais “Foo Fighters” oficiālais remikss pasaules vēsturē atgādina par “MSTRKRFT” un “Soulwax” rokraksta labākajām īpašībām!

Calvin Harris – Awooga
Desu cehā ir sākusies ballīte! Un, dieva dēļ, neko par to nestāstiet roka dinazauriem vai viņu atvasēm. Herisa jauno iznācienu var traktēt dažādi – arī kā postmodernu komentāru par Zviedrijas “Progressive House” uzbrukumu, mobilo tālruņu melodiju dominanci čārtos un “ecstasy” atstātajām pēdām sestdienas pēcpusdienā…

BULLION – Magic Was Ruler
Zēns, kurš pirms dažiem gadiem, atdarinot “J Dilla” rokrakstu, remiksēja “The Beach Boys” klasisko “Pet Sounds”, sasitis pa rokām ar “Young Turks” leiblu un tagad sāk izdot plates, kuras pielūgs un apbrīnos vēl gadiem ilgi!

Justice – Civilization
Maz ticams, ka vēl ir kāds, kas šo nav dzirdējis, bet… Šīs skaņas šogad dominēs jebkur – franču zēni ir atpakaļ, fantastiskā formā!

UN… Ja ar to vēl nepietiek, rekur vēl reklāmas nolūkos radīta “youtube” pleiliste ar 10 gabaliem, kurus droši var paklausīties, gatavojoties ballītēm!

0 0 vote
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lbizzer
12 years ago

nu jāa… Justice – Civilization ir tāads labaiss