Radio smarža

radio
Pēdējo mēnešu laikā daudz domāju un arī runāju par radio smaržu. Proti, radio ir jāsmaržo pēc radio. Kaut to tā būtu viegli aprakstīt vai izskaidrot… Tie cilvēki, kas saprot kāpēc radio smaržo un pēc kā tam ir jāsmaržo, agri vai vēlu strādā radio. Daži arī uztaisa paši savu radio…
Pēc nedēļas, laikā, kad šo rakstu, spēlēšu pirmo vakara šovu deviņarpus mēnešu laikā un, uzdrīkstēšos cerēt, ka šis notikums nebūs svarīgs man vienīgajam!
No nulles uzbūvēt radio nav viegls uzdevums. No nulles uzbūvēt radio šovu ir nedaudz vieglāk, vēl jo vairāk, ja reiz jau ir iedibinātas tradīcijas, kas šķietami pietrūkst daudziem… Taču “Radio 101” atvērtība pret klausītājiem nav tukšu salmu kulšana un ir pēdējais laiks to sākt izmantot!
ES VĒLOS TEV PIEDĀVĀT UZTAISĪT MANAM JAUNAJAM VAKARA RAIDĪJUMAM SAVU DŽINGLU!
Tā var būt uzruna (piemēram – Eu, Grēviņ, vai vari beidzot uzlikt kaut ko smagāku?, kāpēc šovakar Tu izklausies tik priecīgs, u.t.t.), tā var būt vārdu spēle (bez piemēriem), tā var būt īsa dziesma – zinu, ka tava fantāzija robežas nepazīst.
Noteikumi – lūdzu bez rupjībām, tavam džinglam/ziņojumam jābūt ne garākam par 15 sekundēm, un, lūdzu bez rupjībām!
Džingls ir jāsūta man uz e-pastu: toms@radio101.lv “mp3” formātā. Vienīgais kvalitātes nosacījums: lai var saprast ziņojuma/džingla tekstu! Gala apstrādi tāpat uzticēšu audio burvju mašīnām, kas visu līdz galam savedīs kārtībā!
Ja vēlies, lai tavs audio signāls atskan pirmajā raidījumā, pirmdien, 21. jūnijā, pēc 19:00, tavam signālam manā e-pasta kastē ir jāiekrīt ne vēlāk kā sestdienas, 19. jūnija pusdienslaikā!
Ja ir neskaidrības, droši raksti uz to pašu e-pastu: toms@radio101.lv

To be continued…

0 0 vote
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
13 years ago

Mrs. Trololo
"Я очень рад, ведь я наконец возвращаюсь домой" http://ej.uz/trolololo