Ierakstu kaste (2012. gada 4. nedēļa)

Laiks iknedēļas kopsavilkumam par svarīgāko jauno mūziku! Šeit redzamais/dzirdmais reflektē tos mūzikas jaunumus, kas darba dienās no 14:00 – 17:00 tiek spēlēti manā jaunajā radio šovā, Radio 101 ēterā! Tā kā tie, kas klausās radio, šo visu jau ir dzirdējuši…

Nedēļa iesākās ar jaunu singlu no Parīzes “Justice” nometnes. Šovasar “Justice” paredzēti iespaidīgi audiovizuāli danči pasaules rokfestivālos – paskatīsimies, vai tajos kāds atpazīs arī dueta jaunākās kompozīcijas…

Justice – On'n'on by justice

Šonedēļ otro studijas albumu pieteica Filipa Brauna, dīva no Velingtonas Jaunzēlandē, kas plašāk pazīstama ar skatuves vārdu “Ladyhawke”. Albums “Anxiety” ir gaidāms marta vidū un šis ir pirmais tā singls!

Dažu nedēļu laikā Villiss Ērls Bīls kļuvis par aprunātāko jauno mūziķi pasaulē. Varbūt būs nepieciešama skanēšana spožu rotaļlietu TV kampaņās, vairākos seriālos un kino filmās, varbūt būs jāpaiet pusgadam “indie” raidstaciju rotācijās, taču galvoju, ka, agri vai vēlu, jaunā blūzmeņa dziesma “Evening’s Kiss” tiks pasludināta par gada spožāko mīlas dziesmu! Par pašu Ērlu Bīlu iesaku izlasīt šo “Guardian” publicēto iepazīstināšanas rakstu!

Pēc pusotras nedēļas pirmo lielāko hitu plati laidīs klajā britu duets “Goldfrapp”. Singlu kolekcijā atradīsim arī divas jaunas dziesmas. Lūk, viena no tām!

Mūzikas ziņās aizvadīto nedēļu laikā aizvien biežāk figurē divi vārdi. Lana Del Reja un “Blur”. Par jaunās dīvas debijas albumu plašāk nākamnedēļ, kad tas būs pieejams veikalos. Par “Blur” pagaidām zināms tikai tas, ka britpopa leģendas spēlēs “Brit Awards” šī gada cermonijā, kur saņems balvu par mūža ieguldījumu mūzikā! Un lūk, “Blur” solists Deimons Albarns remiksējis Lanas Del Rejas jaunāko singlu “Born To Die”!

Un visbeidzot, pieminēšu, ka šonedēļ sadalītas nominācijas šī gada Oskariem. Labākās kino orģinālmelodijas titulam nominēta “Man Or Muppet”, dziesma, ko Džima Hensona leļļu jaunajai platekrāna parādei “The Muppets” sarakstījis “Flight Of The Conchords” dalībnieks un komiķis Brets Makenzī! Dziesmu dzied filmā redzamais aktieris un seriāla “How I Met Your Mother” zvaigzne Džeisons Sīgels! Protams, turam īkšķus par Oskaru!
http://www.youtube.com/watch?v=cRTjksM3YAs&ob=av3e