Radio smarža 2 / Road 2 Fonofest continues

onairPrecīzi pirms gada, es tevi aicināju taisīt džinglus/signālus vēl toreiz topoša radio topošam šovam! Gads ir riņķī, radio smarža joprojām ir gaisā un, lai ko arī teiktu lielākie skeptiķi, esam sasnieguši “Radio 101” dzimšanas dienu! Saglabājot tradīciju, laiks jauniem džingliem!
Gluži tāpat kā pirms gada, signālu ieteicamais garums ir 15 sekundes un gatavais džingls jānosūta uz toms@radio101.lv ar norādi “džinglu konkurss”!
Būšu priecīgs gan par signāliem, kuri vēstīs, ka ēterā ir Toms Grēviņš, gan par rubriku džingliem. Akūta nepieciešamība ir pēc signāliem šādām rubrikām: “Vai uzmanīgi klausījies Reiteru?”, “Melnais caurums”, “Otrdienas slinkais disko”, “Klasika”, “3 dziesmas, kas jānoklausās šodien!”…
Protams, var arī likt lietā jaunradi un izdomāt kaut ko pavisam jaunu, orģinālu un negaidītu!
Atšķirībā no iepriekšējās reizes, šoreiz labākā džingla radītājs saņems arī balvu. Balvā – divi VIP ielūgumi uz festivālu “Fonofest” (kopējā vērtība – 60 Ls), kas ļaus festivālā atpūsties privātā telšu pilsētiņā, spirdzināties privātā bārā un skatīties koncertus īpašās sēdvietās! Ja būs vēlme, arī tiks garantēta dalība piektdienas “galvenās skatuves diskotēkā”!
Džinglu iesūtīšanas termiņš – 1. jūlijs, ieskaitot! Bet, kā vienmēr – jo ātrāk, jo labāk! Rezultātu paziņošana – 4. jūlijā, 19:00, Radio 101 ēterā!
Mūziķus un mūzikas producentus, kuriem neinteresē balvas, bet šādu tādu iemeslu dēļ interesē džingla izveide, lūgums sazināties ar mani. Jums paradzēts cits uzdevums – darbs ar jau ierakstītu vokālu!
Visbeidzot, iedvesmai – labākie pagājušā gada konkursa darbi:
Toms Grevins – Radio 101 cilvēku džingli – 2010 by popbeatspoetry