Road 2 FONOFEST! Robotu medības!

NEPIECIEŠAMAIS AKCIJAS DALĪBNIEKU SKAITS IR SAVĀKTS UN PIETEIKŠANĀS ŠOBRĪD IR PĀRTRAUKTA! JA ATBRĪVOSIES KĀDA VIETA, NEKAVĒJOTIES PAR TO ZIŅOŠU!

Pagājušajā nedēļā Cēsu festivāls “Fonofest” paziņoja, ka 8. jūlija vakarā Uplandos tiks uzrīkota skaļa un milzīga ballīte. Brīdī, kad festivāla galveno skatuvi vajadzētu ieņemt kādai leģendārai vai vismaz milzīgu fanu bāzi savervējušai grupai, “Fonofest” epicentrā dārdēs viena no skaļākajām diskotēkām, kāda šovasar tiks pieredzēta! Esmu priecīgs, ka man ir uzticēta tās pārvaldīšana, vārda visplašākajā nozīmē!
rob1Roboti. Kartona roboti ir brīnišķīgi un vienmēr uzticami. Divi šādi roboti mani pavadīja dažos pagājušās vasaras festivālos un es jūtu, ka ir pienācis laiks viņiem sagādāt ģimenes pieaugumu! Ir īstais laiks ar robotu jaunradi sākt nodarboties arī tev un šī gada “Fonofest” piektdienas vakaram palīdzēt uztaisīt lieliskus un orģinālus robotu kostīmus!
rob2Spēles noteikumi ir vienkārši! Tu uztaisi robotu un kā pateicību saņem DIVAS BEZMAKSAS aproces “Fonofest” apmeklējumam (kopīgā šī brīža vērtība – 30 Ls)! “Fonofest” var apmeklēt arī personas, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu – tātad arī robotu kostīmu iemainīt pret ieeju festivālā! Uzreiz gan piebildīšu, ka šis un tas tiek paturēts noslēpumā, lai pirms festivāla “dj šova” sākuma publikai būtu daži pārsteigumi, tāpēc potenciālajiem robotu veidotājiem ir jārīkojas sekojoši:

a) pēc iespējas ātrāk jāpiesakās robota veidošanai, rakstot man e-pastu (toms@radio101.lv), vēstules nosaukumā minot “Fonofest roboti”! Robota veidošanai tiks apstiprināts noteikts cilvēku skaits. Kurš pirmais piesakās, pirmais tiek uz “Fonofest” bez maksas!
b) apstiprinājuma gadījumā saņemsi instrukciju e-pastu, kurā būs aprakstīta tālākā rīcība un robota veidošanas termiņi.
rob3Varu apgalvot, ka robota radīšana ir ļoti radošs un jautrs process. Iedvesmu ikviens var smelties, apskatot neskaitāmus piemērus, kurus piedāvā “Google”! Pārējos norādījumus būšu priecīgs nodot ārpus publiskās informācijas telpas!

http://www.youtube.com/watch?v=2IPAOxrH7Ro