Vēsturiskās ballītes – Daft Punk un Empire Of The Sun

Visas pasaules ballītes, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē, būs ārkārtīgi īpašas un vismaz mani amata brāļi tās atcerēsies, jo šajā vīkendā pirmo reizi deju placi spridzināsim ar diviem skaņdarbiem, kas vēl pirms nedēļas bija ieslēgti lielu ierakstu kompāniju seifos un kurus neviens nebija dzirdējis. Esmu pārliecināts, ka abus šos skaņdarbus ar skaļām ovācijām cilvēki sveiks vēl arī pēc 15, 25iem gadiem…!

Atceros kā 2000. gada ziemā (šķiet, novembrī) Rīgas Mazajā teātrī (Stabu ielā) pirmo reizi, spēlējot dejas, atskaņoju “Daft Punk” klasisko “One More Time”, kuru publika ar vienotu sajūsmu gan neuztvēra – dziesmas vidusdaļas iekritiens vēl dažus gadus sagādāja problēmas, līdz sekoja apziņa, ka šī dziesma no ballīšu repertuāra nekad neizies. Tāpat atceros, cik priecīgs biju pirmo reizi radio ēterā 2008. gada rudenī spēlēt “Empire Of The Sun” pirmo singlu. Manas ierakstu kolekcijas “indie” plauktiņā vienmēr sava vieta bijusi ierādīta Lūka Stīla orķestrim “The Sleepy Jackson”, tāpēc Stīla savienība ar “Pnau” Litlmoru gan toreiz, gan tagad patiesi šķiet “debesīs noslēgta laulība”! “Empire Of The Sun” popularitāte sakrita vienlaicīgi ar Rīgas nu jau leģendārā nakts lokāla “Piens” atvēršanu. Un viņu mūzika “Pienā” vienmēr ir bijusi gaidīta, tāpēc vienmēr man rada asociācijas ar Briāna/Miera stūri.

Es zinu, ka arī šī nedēļas nogale paliks atmiņā uz ilgu laiku. Piedalies vēsturē! Un tiekamies tur, “kur bass un bungas spēlē”…

http://www.youtube.com/watch?v=6o1fWlRyDtc
http://www.youtube.com/watch?v=Sbey5ipkNns

0 0 vote
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helvijs
Helvijs
10 years ago

18. junija iznak ice on the dune, eots. cerams, ka bus tikpat labs ka walking on a dream, kas prieks manis ir jau kaa klasika, kas saistaas ar vislabakajiem jaunibas mirkliem un priekiem, cerams eots jaunais aizies `13ajaa! cheers!!!